
Ліжко Компаніт 90+2 90х200 см Горіх екко
6 394,50 ₴
- В наявності
- Код: 1892
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжко 90+2 меблевої фабрики "Компаніт" (Україна). -size: 10.0pt;color: #555555;"> (фірми Swisspan), цей якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.< /span>
У комплект входять 2 висувні ящики на роликових напрямних.
довжина - 204 см
ширина - 94 см
< висота - 95 смКур'єрська доста вка по м. Київ - 200 грн. до під'їзду.
Занесення на поверх за наявності ліфта - 80 грн, за його відсутності - 80 грн за кожен поверх.
Дні доставки - середа, п'ятниця, субота.
Також відправляємо Новою поштою по всієї України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Горіх |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1892 |
| Вага | 71 кг г |
| Висота | 65 см |
| Висота наголов'я | 65 см |
| Довжина: | 204.2 см |
| Комплектація | Ліжко матрацом не комплектується |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Наявність наголов'я | Да |
| Ніша для білизни | Да |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 90 см х 200 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Ширина | 94.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 394,50 ₴


