Ліжко 90 меблевої фабрики "Компаніт" ( Україна).
довжина - 204 см
ширина - 94 см
висота - 85 см
>Матеріал ліжка – ламінована ДСП (фірми Swisspan), цей якісний та економічний матеріал відмінно підходить для меблів у будинку.
Кур'єрська доставка по м. Київ - 200 грн. до під'їзду.
Занесення на поверх за наявності ліфта - 80 грн, за його відсутності - 80 грн за кожен поверх.
Дні доставки - середа, п'ятниця, субота.
Також відправляємо Новою поштою по всієї України.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 213553 |
| Вага | 51 кг г |
| Висота наголов'я | 70 см |
| Довжина: | 204.2 см |
| Комплектація | Ліжко матрацом не комплектується |
| Матеріал каркаса | ДСП |
| Наявність наголов'я | Да |
| Ніша для білизни | Немає |
| Основа під матрац | Суцільне |
| Розмір спального місця | 90 см х 200 см |
| Тип | Односпальні ліжка |
| Колір | Темний венге |
| Ширина | 94.4 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 175,85 ₴



