
Комод Меблі Сервіс 4Ш Домініка Артісан + Сірий
4 035,15 ₴
- В наявності
- Код: 883007
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник фабрика МЕБЛІ-СЕРВІС (Україна).
Доставка по м. Київ 200 грн до під'їзду.
Складання корпусних меблів 15% від вартості.
Габарити:
- Ширина - 89 см
- Глибина - 39,3 см
- Висота - 92 см
- Вага - 40 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 883007 |
| Тип | Комод |
| Висота | 92 см |
| Глибина | 39.5 см |
| Доставка/оплата: | Доставка по г. Київ 200 грн до під'їзду. Дні доставки — середовище; п'ятниця; субота. Занос на поверх за наявності ліфта 60 грн; за його відсутності 60 грн за кожен поверх. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Колір | Дуб Артизан |
| Ширина | 89 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 035,15 ₴


