
Комод + дзеркало Меблі Сервіс 4Ш Вероніка Дуб апріл + Венге темний
5 600,70 ₴
- В наявності
- Код: 53877
Комод Вероніка - це елемент модульної системи Вероніка.
Двоколірний комод
має
4 висувні ящики
. Служить необхідною частиною інтер'єру приміщення сучасної спальні, будучи основним сховищем для всіх постільних речей та інших необхідних речей, для чого в його класичній конструкції передбачено наявність чотирьох особливо містких висувних ящиків, а також широкого верхнього майданчика, який зручно використовувати разом з дзеркалом. Чудове рішення для Вашого будинку в сучасному стилі.
Габарити:
Ширина - 102,8 см
Глибина - 40,1 см
Висота - 91,2 см< br/>Вага - 39 кг
Доставка по м. Київ 200 грн до під'їзду
Дні доставки - середа; п'ятниця; субота
Занесення на поверх за наявності ліфта 80 грн; за його відсутності 80 грн за кожен поверх.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 53877 |
| Тип | Комод |
| Висота | 91.1 см |
| Глибина | 40 см |
| Доставка/оплата: | Доставка по г. Київ 200 грн до під'їзду Дні доставки — середовище; п'ятниця; вечірня заноса на поверх за наявності ліфта 80 грн; за його відсутності 80 грн за кожен поверх. |
| Кількість ящиків | 4 |
| Колір | Венге |
| Ширина | 103 см |
- Ціна: 5 600,70 ₴




