
Комод Меблі Сервіс Маркос Дуб апріл + Андерсон пайн
4 189,50 ₴
- В наявності
- Код: 77290
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Адресна доставка по м. Київ 200 грн кур'єром з 12.00 до 16.00 або після 16.00
< /p>
Габарити комода:
Ширина: 102,8 см;
Висота: 92,2 см;
Глибина: 40,1 см.
Дні доставки - середа; п'ятниця; субота
Занесення на поверх за наявності ліфта 80 грн; за його відсутності 80 грн за кожен поверх.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 77290 |
| Тип | Комод |
| Висота | 95 см |
| Глибина | 40 см |
| Кількість ящиків | 4 |
| Колір | Дуб |
| Ширина | 103 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 189,50 ₴



