
Комод Меблі Сервіс Торіно 2Д1Ш Артісан + Сірий
2 419,20 ₴
- В наявності
- Код: 2189456
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Тріо - це елемент модульної системи Тріо. Комод має відділення для зберігання речей у три полички та скринька на роликових направляючих.
Ідеальне доповнення модульної системи для Вашого будинку в сучасному стилі.
< br/>
- Доставка по м. Київ 200 грн до під'їзду
Меблі доставлені у розібраному вигляді у фабричній упаковці (гофрований картон), у комплекті з фурнітурою та схемою для збирання, всі технічні отвори просвердлені.
Габарити:
- Ширина - 76,1 см
- Глибина - 35 см
- Висота - 101,3 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2189456 |
| Тип | Комод |
| Висота | 101.3 см |
| Глибина | 35 см |
| Доставка | по р. Київ 200 грн до під'єму в розібраному вигляді, складка 15% від вартості виробу. |
| Кількість дверей фасаду | 2 |
| Кількість ящиків | 1 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Колір | Дуб Артизан |
| Ширина | 77 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 419,20 ₴



