
Комод Art in Head 4 скандинавський Asgard 820x955x400 Білий діамант/Дуб крафт золотий (AG03011200000)
6 690 ₴
- В наявності
- Код: AG03011200000
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Місткий, але компактний та елегантний комод потрібен у будь-якому інтер’єрі! А якщо він, до того ж, виконаний у скандинавському стилі, як Комод Asgard 4, то припаде до смаку всім поціновувачам лаконічності, функціональності й комфортності житла. У чотирьох містких ящиках достатньо місця для зберігання великої кількості речей, а на верхній поверхні можна додатково розміщувати предмети, що повинні бути під рукою, декор, годинники, книги тощо. Ящики обладнані телескопічними направляючими, завдяки чому плавно висуваються і закриваються від легкого поштовху.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Art in Head |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AG03011200000 |
| Тип | Комод |
| Висота | 95.5 см |
| Глибина | 40 см |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |
| Наявність дзеркала | Немає |
| Наявність ніжок | Да |
| Ширина | 82 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 690 ₴


