
Етажерка Ferrum-decor Стелла 1600x1020x300 Сірий метал ДСП Сосна Кембра (STEL010)
3 986 ₴
- В наявності
- Код: STEL010
Етажерка Ferrum-decor Стелла 1600x1020x300 Сірий метал ДСП Сосна Кембра (STEL010) чудово виглядає і використовується як і вдома, так і в офісі. Підпорки полиць виготовлені з високоякісної профільної труби 20*20 та покриті порошковою фарбою. Порошкове покриття надійно захищає метал від впливу вологи, подряпин та легких ударів. Полиці виконані з якісної листяно-деревно-стружкової плити (ЛДСП) товщиною 16 мм. особливості: • Полиці можна мити будь-якими миючими засобами. • Зручне зонування приміщення. Етажерка Ferrum-decor Стелла 1600x1020x300 Сірий метал ДСП Сосна Кембра (STEL010) виготовляється з якісного матеріала. • Відмінно виглядає як вдома, так і в офісі або на дачі Матеріал: ЛДСП 16 мм. Металеві основи. • Кромка: ПВХ 2 мм. •Потрібне складання. Інструмент у комплекті. Розміри: висота – 1600 мм, ширина – 1020 мм, глибина – 300 мм. Відстань між полицями – 350 мм. Товщина полиці – 16 мм. Колір металу – Сірий. Колір ДСП Сосна Кембра.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferrum-decor |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | STEL010 |
| Висота | 160 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 30 см |
| Декорування | Однотонні моделі |
| Додаткові характеристики | У разі забруднення витерти поверхню м'якою зволоженою ганчіркою • Можливість використання мильного розчину. • Дотримуватися допустимих вагових навантажень на стіл • Експлуатація столу в приміщеннях не нижче ніж 8 °C і відносної вологості 68±12% |
| Кількість відкритих полиць | 5 |
| Кількість ярусів | 5 |
| Короткий опис | Розміри: висота — 240 мм, ширина — 500 мм, глибина — 240 мм. Товщина стільниці — 16 мм. Колір металу — Білий. Колір ДСП Венге. |
| Крайка деталей | 2 мм |
| Крайка стільниці | 2 мм |
| Матеріал | Метал + ЛДСП |
| Матеріал каркаса | Метал + ДСП |
| Матеріал ніжок | Метал |
| Матеріал полиць | Ламінована деревна плита |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламінована деревна плита |
| Призначення | Універсальні |
| Поверхня | Матова |
| Стиль | Лофт |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Товщина ДСП | 16 мм |
| Форма | Ступеневі |
| Колір | Венге Магія |
| Колір ДСП | Венге |
| Колір основи виробу | Сірий |
| Колір полиць | Сосна Кембра |
| Ширина | 102 см |
- Ціна: 3 986 ₴



