Комп'ютер HP ProDesk 600 G1 SFF G1820/4/500 Refurb
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 2 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Form Factor | Small form factor |
| Артикул | e949c75c-25ec-11e8-9580-001b21399f90 |
| Блок живлення | 240 Вт |
| Вага | 7.6 кг г |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 4600 |
| Габарити | 379x338x100 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Кількість потоків | 2 |
| Кількість слотів під пам'ять | 4 |
| Комплектація | Системний блок, кабель живлення |
| Максимальний обсяг пам'яті | 32 ГБ |
| Призначення | Для роботи (офіса) |
| Об'єм HDD | 500 ГБ |
| Оперативна пам'ять | 4Гб |
| Роз'єми | 4 x USB 3.0 / 6 x USB 2.0 / 1 x COM / 2 x PS/2 / 1 x LAN / 1 x VGA / 2 x DP / 4 x AudioPorts |
| Роз'єми PCI full | 1 x PCI Express x16 slot / 3 x PCI Express x1 slot |
| Сімейство процесора | Intel Celeron |
| Стан | Refurbished |
| Тип відеокарт | Інтегрована |
| Тип корпусу | Середній |
| Тип накопичувача | HDD |
| Тип процесора та його виробник | Intel Celeron G1820 (2M Cache, 2.70 GHz) |
| Тип роз'єму | Socket 1150 |
| Чипсет | Intel Q85 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 350 ₴



