Стіл журнальний виготовлений з ламінованого ДСП, завтовшки 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм. Сучасна комбінація кольорів дозволить створити будь-який інтер'єр Вашої кімнати. Невеликий журнальний столик СЖ-2 стане незамінним предметом інтер'єру Вашої кімнати.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Венге темний |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | EVR-2130 |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 7 днів. Доставка Київ, Харків та Одеса власним транспортом — 250 грн. Інші міста доставка Новою Пікою після передоплати 20% від суми за товар. Залишок суми накладеною платежею, вартість доставки по тарифу |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Тип | Журнальний стіл |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 704 ₴


