
Відеокамера 2 Мп HDCVI Dahua DH-HAC-HDW1200TP-Z-A
3 150 ₴
- В наявності
- Код: 3705
Опис 2 Мп HDCVI відеокамера Dahua DH-HAC-HDW1200TP-Z-A
Відмінною рисою серії Lite є компактна конструкція та висока якість зображення за доступною ціною. Доступні різні вибори об'єктивів як з варіофокальним фокусом так і з фіксованим. Камери підтримують керування по OSD меню, легко перемикаються HD/SD. Проста модернізація аналогової системи до роздільної здатності Full HD/HD720р на існуючій кабельній інфраструктурі. Структурна гнучкість та найкраще співвідношення ціна/якість роблять серію Lite ідеальним вибором для SMB рішень.
Особливості камери Dahua DH-HAC-HDW1200TP-Z-A
- 1/2.7" - 2 Мп CMOS
- 25 кадрів/с при роздільній здатності 1080р
- Вбудований мікрофон
- Вихід HD та SD, що перемикається
- Моторизований об'єктив 2,7-12 мм
- Ік підсвічування 60 метрів, Smart IR
- IP67, DC12В.
2 Мп HDCVI відеокамера DH-HAC-HDW1200TP-Z-A відмінно підійде для побудови ефективної та повноцінної системи охоронного відеоспостереження HD якості. Високі технічні характеристики камери, у тому числі і надшвидкісний відеопроцесор, забезпечать відмінну якість зображення, що передається, як вдень, так і в нічний час.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Тип камери | HDCVI |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.7" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Вага | 570 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3705 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Тип | Купольні |
| Можливість використання на вулиці | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон робочих температур | -40°C - +60°C |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Інфрачервона підсвітка | до 60 м |
| Комплектація | Відеокамера — Інструкція | Монтажний набір |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Да |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Lux |
| Об'єктив у комплекті | Варифокальний |
| Виробник і тип матриці | Progressive Scan CMOS |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розмір матриці | 1/2.7″ |
| Розміри | 122 х 104 мм |
| Роздільна здатність | 2 |
| Роздільна здатність | 2.0 Мп |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Тип | Дротові |
| Кут огляду по горизонталі | 105.9 |
| Фокусна відстань | 2.7 |
| Кольорова знімка | Да |
- Ціна: 3 150 ₴




