Опис &ДБЖ Logicpower LPM-PSW-1500VA (1050Вт) з правильною синусоїдою
Джерело безперебійного живлення LPM-PSW-1500VA (1050W)12V з мікропроцесорним керуванням, обладнаний автоматичним регулюванням струму заряду акумуляторної батареї 12V. Час перемикання ДБЖ LPM-PSW-1500VA (1050W)12V в режим резервного живлення (від акумуляторної батареї зовнішнього типу) – 0,6 мс. Максимальний струм заряду акумулятора – 25 А. Акумулятор не входить у комплектацію пристрою. ДБЖ обладнаний LCD дисплеєм.
Застосування:
- ДБЖ для котла
- ДБЖ для аварійного освітлення
LPM-PSW-1500VA (1050W)12V стабілізує вхідну напругу мережі електричного струму (145 – 280 V) до стандартного показника (220V+10%), необхідного для живлення електроприладів. Форма вихідної напруги – правильна (чиста) синусоїда.
Пристрій розрахований на підключення двох споживачів живлення загальною потужністю до 1050 W. Тип підключення навантаження – EURрозетка. Тип підключення до мережі електричного струму – EURвилка. Джерело безперебійного живлення LPM-PSW-1500VA (1050W)12V ефективно захищає електричні прилади: від короткого замикання, перевантажень та перенапруг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.2 кг |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 3406 |
| Час перемикання | 2 |
| Габарити | 290 х 256 х 119 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140-275 В |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість Euro-розеток, шт. | 2 |
| Кількість вхідних розеток | 2 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність | 1050 |
| Потужність | 1001 — 1500 ВА |
| Призначення | Для котла |
| Номінальна потужність | 1001 - 3000 Вт: 1050 Вт |
| Параметри виведення | EURO |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип батареї | 1 х 100-12 |
| Тип батареї, що використовується | Під'єднувана AGM 12 В, максимальний струм заряду 15 А |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 8 178 ₴










