Опис &ДБЖ Logicpower LPY-W-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A з правильною синусоїдою 12В
LPY-W-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A 12В — ДБЖ/UPS із правильною синусоїдою є високотехнологічним та багатофункціональним обладнанням, за допомогою якого забезпечується резервне електроживлення різноманітних технічних пристроїв та електроніки при раптовому або аварійному відключенні живлення електромережі.
Застосування:
- ДБЖ для котла
- ДБЖ для аварійного освітлення
МодельДБЖ/UPS LPY-W-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A 12В відрізняється високими якісними та технічними характеристиками, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями. Джерело безперебійного живлення ДБЖ із чистою синусоїдою LPY-W-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A 12В має показники потужності 700 Вт та вхідну напругу 140-275 V. Функцію стабілізації напруги, холодний старт. Батарея: зовнішня 12V, що підключається (постачається окремо).
Захисний функціонал ДБЖ/UPS з чистою синусоїдою LPY-W-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A 12В: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду та надлишкового заряду батарей, високо .
Вибір UPS LPY-W-PSW-1000VA+ (700Вт) 10A/20A 12В із чистою синусоїдою — це оптимальне рішення, якщо ви хочете забезпечити безперебійну роботу вашої електроніки, комп'ютерної/побутової техніки та збільшити термін її служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Настінний |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.5 кг |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 4144 |
| Час перемикання | 2 |
| Габарити | 310 х 270 х 167 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140-275 В |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість Euro-розеток, шт. | 2 |
| Кількість вхідних розеток | 2 |
| Кількість розеток | 2 |
| Максимальна потужність | 700 |
| Потужність | 501 — 1000 ВА |
| Призначення | Для котла |
| Номінальна потужність | 501 - 1000 Вт: 700 Вт |
| Параметри виведення | EURO |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип батареї | 1 х 100-12 |
| Тип батареї, що використовується | Під'єднувана AGM 12 В, максимальний струм заряду 20 А |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 9 124 ₴




