Опис &ДБЖ Logicpower LPY-B-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15Aз правильною синусоїдою 12В
LPY-B-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A12В — ДБЖ/UPS із правильною синусоїдою є високотехнологічним та багатофункціональним обладнанням, за допомогою якого забезпечується резервне електроживлення різноманітних технічних пристроїв та електроніки при раптовому або аварійному відключенні живлення електромережі.
Застосування:
- ДБЖ для котла
- ДБЖ для аварійного освітлення
Модель ДБЖ/UPS LPY-B-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A12В відрізняється високими якісними та технічними характеристиками, завдяки чому зможе успішно впоратися з усіма поставленими завданнями. Джерело безперебійного живлення ДБЖ із чистою синусоїдою LPY-B-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A12В має показники потужності 560 Вт та вхідну напругу 140-275 V. Функцію стабілізації напруги, холодний старт. Батарея: зовнішня 12V, що підключається (постачається окремо).
Захисний функціонал ДБЖ/UPS із чистою синусоїдою LPY-B-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A12В: від короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду та надмірного заряду батарей, високої/низкої напруги.
Вибір UPS LPY-B-PSW-800VA+ (560Вт) 5A/15A12В із чистою синусоїдою є оптимальним рішенням для забезпечення безперебійної роботи вашої електроніки, комп'ютерної/побутової техніки та збільшення терміну її служби.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Індикація | Цифрова |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Захист | |
| Автоматичне регулювання напруги | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Наявність холодного старту | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.1 кг |
| Технічні характеристики | |
| Тип ДБЖ | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип акумулятора | AGM |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумуляторна батарейка | Зовнішня |
| Артикул | 4150 |
| Час перемикання | 2 |
| Габарити | 341 х 144 х 207 мм |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон вхідної напруги під час роботи від мережі | 140-275 В |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| РК-дисплей | З дисплеєм |
| Кількість Euro-розеток, шт. | 1 |
| Кількість вхідних розеток | 1 |
| Кількість розеток | 1 |
| Максимальна потужність | 560 |
| Потужність | 501 — 1000 ВА |
| Призначення | Для котла |
| Номінальна потужність | 501 - 1000 Вт: 560 Вт |
| Параметри виведення | EURO |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Тип архітектури | Лінійно-інтерактивний (Line-Interactive) |
| Тип батареї | 1 х 100-12 |
| Тип батареї, що використовується | Під'єднувана AGM 12 В, максимальний струм заряду 15 А |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 6 948 ₴







