
IP-відеокамера ATIS ANVD-5MIRP-20W/2.8A Prime
3 740 ₴
- В наявності
- Код: 5476
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Тип камери | IP |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Вага | 350 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5476 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Тип | Купольні |
| Можливість використання на вулиці | Да |
| Можливість нічного знімання | Да |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діапазон робочих температур | -30°C ~ +60°C |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Запис звуку | Немає |
| Інтерфейси | LAN |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 м |
| Комплектація | Адаптер живлення "Інструкція" камера |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Lux |
| Об'єктив у комплекті | Монофокальний |
| Виробник і тип матриці | Starvis IMX 335 CMOS |
| Робоча вологість | 90.0% |
| Робоча напруга | 12 |
| Розмір матриці | 1/2.8″ |
| Розміри | 94 х 69 мм |
| Роздільна здатність | 5 Мп |
| Роздільна здатність відео | 2592x1944 |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Тип | Дротові |
| Кут огляду по горизонталі | 98 |
| Фокусна відстань | 2.8 |
| Кольорова знімка | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 740 ₴


