
2 Мп Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE79D3T-IT3ZF (2.7-13.5 мм)
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 5840
Опис 2Мп Turbo HD відеокамера Hikvision DS-2CE79D3T-IT3ZF (2.7-13.5 мм)
Купольна 2 мегапіксельна мультиформатна TurboHD відеокамера DS-2CE79D3T-IT3ZF з інфрачервоним підсвічуванням серії D3T від виробника Hikvision – чудовий вибір для організації відеоспостереження, а територією приватного будинку, офісу чи підприємства. З її допомогою можна контролювати периметр поза приміщенням, а підтримка всіх форматів TVI/AHD/CVI/CVBS робить її універсальним рішенням.
Камера виконана у формі-факторі Turret, матеріал корпусу метал. Зовнішні інтерфейси представлені у вигляді кіски з двома роз'ємами тип мама: живлення DC 12В, інтерфейс BNC для підключення коаксіального кабелю.
Говорячи про основні характеристики можна відзначити що камера оснащена сенсором з роздільною здатністю 2МП (1920х1080px) і чутливістю 0.005 люкс, моторизованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.7-13.5 мм і кутом огляду по горизонталі 102°
З переваг - підтримка стандартів TVI/AHD/CVI/CVBS, nbsp; експлуатація при температурах від -40°C до +60°C, низьке енергоспоживання, зручне регулювання в 3х площинах, наявність OSD меню управління та сучасний дизайн.
Особливості Hikvision DS-2CE79D3T-IT3ZF (2.7-13.5 мм):
- 2 МП High-performance CMOS
- Ultra low light
- Моторизований об'єктив: f=2.7-13.5 мм
- Режим день/ніч (ICR)
- OSD меню, 3D-DNR, WDR 120 дБ, Smart ІЧ
- ТVI / AHD / CVI / CVBS, що перемикається
- ІЧ підсвічування - 70 метрів
- IP67
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Тип камери | HD-TVI |
| Фізичний розмір матриці | 1/3" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Об'єктив | |
| Тип об'єктива | Варіофокальний |
| Загальні | |
| Колір | Білий |
| Вага | 600 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5840 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Тип | Купольні |
| Можливість використання на вулиці | Да |
| Гарантія | 24 місяці |
| Діапазон робочих температур | -40° C ~ +60° C |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Інфрачервона підсвітка | до 70 м |
| Комплектація | Відеокамера — Інструкція | Монтажний набір |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Lux |
| Об'єктив у комплекті | Варифокальний |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Робоча вологість | до 95% |
| Робоча напруга | 12 В |
| Розмір матриці | 1/3" |
| Розміри | 124 x 110 x 134 мм |
| Роздільна здатність | 2 |
| Роздільна здатність | 2.0 Мп |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Тип | Дротові |
| Кут огляду по горизонталі | 102 |
| Фокусна відстань | 2.8 |
| Кольорова знімка | Да |
- Ціна: 2 880 ₴

