
Електроригельний замок ATIS Lock Mortise SS-L
4 400 ₴
- В наявності
- Код: 2154
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис електроригельний замок ATIS Lock Mortise SS-L
ATIS Lock Mortise SS-L - врізний електроригельний замок для системи контролю доступу. Призначений для внутрішньої установки як в дверну коробку (раму), так і в саму двері. Електроригельний замок - пристрій для замикання дверей, управління яким відбувається за допомогою електричного живлення. Замикання дверей здійснюється висувним ригелем (металевий стрижень), що входить в частину у відповідь. Замок ригельний використовується в автоматизованих системах контролю та управління доступом (СКУД) в офісах, бізнес-центрах, магазинах та будь-яких інших приміщеннях.
Особливості ATIS Lock Mortise SS-L:
- Розблокування електричним керуванням, ручкою та ключем
- Зі зворотним зв'язком сигналу стану блокування та зворотним сигналом стану дверей
- Зафіксуйте ручкою підйому, після отримання інструкції з розблокування натисніть ручку, щоб розблокувати
- Двері автоматично зачиняються, якщо не були відкриті протягом 6 c ± 1 с.
- Термін служби: 200000 разів
Технічні характеристики ATIS Lock Mortise SS-L:
- Тип замку: електроригельний
- Тип установки: врізний
- Живлення: 12 В
- Споживання: 280 мА (робочий режим) | 30 мА (режим очікування)
- Розміри: 240 x 94 x 24 мм
- Довжина болтів: 20 мм, матеріал: нержавіюча сталь
- Розміри упаковки: 260 x 120 x 35 мм
- Вага упаковки: 1280 г
Встановлення електроригельного замку ATIS Lock Mortise SS-L:
- Встановіть корпус замка, підключіть шток вгору та вниз, закріпіть корпус замка 4 гвинтами
- Встановіть циліндр, зафіксуйте його за допомогою ключа, вставте ключ і перевірте
- Встановіть кришку циліндра за допомогою кутової шліфувальної машини, виріжте гвинт, щоб відрегулювати його довжину
- Вставте квадратний брусок з пружиною, а потім покладіть його в отвори. Квадратні бруски потрібно вставити в передню та задню панелі
- Закріпіть панелі гвинтами
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Кількість ригелів | 1 |
| Матеріал замку | Нержавіюча сталь |
| Відкриття блоку | Ліве |
| Застосування замку | Дерев'яні двері, Металеві двері, Ворота |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Форма ригеля | Прямокутна |
| Колір замку | Сріблястий |
| Додаткові | |
| Інтеграція з системами і ПО | СКУД |
| Інтерфейс | Провідний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2154 |
| Без живлення | Закритий NC |
| Вага | 1.28 г |
| Вольтаж | 12В |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Комплектація | Комплект, модельна планка |
| Конструкція | Здвідові |
| Матеріал дверей | Метал, фартух, Дерево |
| Призначення | Для вхідних дверей,Для домофонів |
| Робоча температура | -10°C~+55°C |
| Розміри | 240 x 94 x 24 мм |
| Спосіб встановлення | Врізний |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Тип пристрою | Електроригельні замки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 400 ₴




