-20%

Студійна 360° світлодіодна LED лампа зі штативом та дзеркалом No Brand LIVE LIGHT A3649
5 626 ₴
4 509 ₴
- В наявності
- Код: 234071197_975230_rl18
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кільцева лампа зі штативом з регулюванням світла (у комплекті дзеркало тримач тефона) RL-18(18";36-49см)
Лампу використовують всі, хто зацікавлений у хороших та якісних знімках: магазини, інтернет-магазини та шоу-руми. Також наша лампа ідеальна для особистого використання, ведення прямих ефірів у Instagram, Facebook, YouTube.
Кільцева світлодіодна лампа на штативі з регулюванням яскравості світіння від теплого до холодного.
Особливості:
- Потужність: 55 Вт
- Зовнішній діаметр: 49 см
- Внутрішній діаметр: 36 см
- Колірна температура світіння: 3200 K - 5600 K
- Кількість світлодіодів: 512 шт
- Управління: регулювання яскравості та температури світла
- Поворот на 360 градусів
Комплектація:
- Кільцева світлодіодна лампа
- Штатив посилений, що висувається від 75 см до 210 см за висотою
- Штатний розсіювач світла
- Кабель підключення адаптером 220 В
- Блок управління лампою
- Тримач телефону
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Потужність | 55 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 234071197_975230_rl18 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | довжина кабелю — 2 м |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 1-3 робочі дні |
| Розмір | від 75 см до 210 см |
| Країна-виробник Товару | Китай |
| Тип | Кільцеве світло |
| Колірна температура, К | 3200 K - 5600 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 509 ₴






