
Студійна 360 ° світлодіодна LED лампа зі штативом Зірка 47 см з 3 тримачами для смартфонів Rgb No Brand LIVE LIGHT RK-52
6 036 ₴
- Немає в наявності
- Код: 957_1587
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Потужність | 48 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 957_1587 |
| Гарантія | 6 місяців |
| Додаткові характеристики | Світлодіодний освітлювальний елемент, матеріал — пластик |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 1-3 робочі дні |
| Розмір | Діаметр лампи 47 см |
| Режими світіння | холодний колір, теплий колір, змішаний колір, RGB |
| Тип | Кільцеве світло |
| Колір | Pink |
| Колірна температура, К | 2700K-5600K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 036 ₴






