
Валіза дорожня Велика (L) Поліпропілен Snowball 61303 92,5 л 75х49x28 см Червоний
5 319,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1453997988
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Snowball |
| Замок | TSA кодовий |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 5.09 кг |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 92.5 л |
| Ширина | 49 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1453997988 |
| Гарантійний термін | 12 місяців офіційної гарантії від виробника, не поширюється на механічні ушкодження |
| Додаткові характеристики | Колеса на металевих підшипниках і обертаються на 360 градусів; Ударостійкий і зносостійкий пластик; Дюралюмінієва телескопічна ручка; Захищені кожухом змійки; Кодовий замок |
| Кількість коліс | 4 колеса |
| Підлога | Унісекс |
| Серія | 61303 |
| Тип пластику | Поліпропілен |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 319,60 ₴










