Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 800 Вт
Кількість оборотів: 890 об/хв
Кількість ударів: 4050 уд/хв
Сила удару: 4,5 Дж
Діаметр патрона: 26 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vilmas |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0808002 |
| Вага | 5.0 кг г |
| Клас | Побутовий |
| Максимальна швидкість обертання | 890 |
| Потужність | 800 Вт |
| Розташування двигуна | Горизонтально |
| Режими | Удар |
| Сила удару | 4.5 (Дж.) |
| Тип патрона | SDS+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴


