-15%

Напруга/частота: 230 В/50 Гц
Потужність: 1080 Вт
Кількість оборотів: 890 об/хв
Кількість ударів: 4050 уд/хв
Сила удару: 5 Дж
Діаметр патрона: 28 мм
Свердління з ударом, Довбання (удар)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0801005 |
| Вага | 5.0 кг г |
| Клас | Побутовий |
| Максимальна швидкість обертання | 890 |
| Потужність | 1080 Вт |
| Розташування двигуна | Горизонтально |
| Режими | Свердління + Удар |
| Сила удару | 5.0 (Дж.) |
| Тип патрона | SDS+ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 619 ₴

