
Комод для речей Компанит 1-3-2 130х38х73 см Альба білий
5 004 ₴
- В наявності
- Код: 14392
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод для мов Компаніт 1-3-2
Комод виконаний з ламінованого ДСП, толщиною 16 мм Комод незамінний елемент для будь-якої кімнати. Комод 1-3-2 можна використовувати для зберігання білизни або особистих промов. Комод заввишки 73 см - ідеальна тумба під телевізор або невеликий акваріум. Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для складання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14392 |
| Тип | Комод |
| Висота | 73 см |
| Глибина | 38 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Альба білий |
| Ширина | 130 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 004 ₴


