
Високий комод Компанит С 48х42х123 см вільха
3 499 ₴
- В наявності
- Код: 14400
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Високий комод Компаніт "З"
Комод виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм Комод незамінний елемент для будь-якої кімнати. Комод можна використовувати для зберігання білизни
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для складання, схема виробу. Отвори для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14400 |
| Тип | Комод |
| Висота | 123 см |
| Глибина | 42 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Вільха |
| Ширина | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 499 ₴


