
Кутова полиця-стелаж Компанит П 27 66х66х176,5 см горіх
2 367 ₴
- В наявності
- Код: 14595
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кутова Полиця-стелаж П-27
Кутова Полиця-стелаж П-27 виготовлена з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Стелаж можна використовувати як для дому, так і для офісу.
Розміри:
Ширина ― 660 мм
Глибина ― 660 мм
Висота ― 1765 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Матеріал виготовлення стелажа | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14595 |
| Висота | 176.5 см |
| Глибина | 66 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Полиця для речей |
| Ширина | 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 367 ₴


