Розкладний стіл-книга - 7
Корпус виготовлений з ДСП. Завдяки компактним розмірам стіл-книга у зібраному вигляді займає малу частину площі кімнати. 12 людей.
Розміри:
Ширина ― 600 мм
Глибина ― 252 мм
Висота ― 726 мм
У розкладеному вигляді ― 1520х600 мм
Меблі доставляють у розібраному вигляді у фабричній упаковці, схема виробу.Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Бук |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14634 |
| Тип | Обідні столи |
| Висота | 726 мм |
| Глибина | 252 мм |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Особливості | Розкладний |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина | 600 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



