
Комод Тумба 2 Компанит МГ 5 85х40х118 см Венге темний
4 331 ₴
- В наявності
- Код: 14731
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Тумба-2 Компаніт МГ-5
Комод виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм.
Розміри:
Довжина ― 850 мм Ширина ― 400 мм Висота ― 1180 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14731 |
| Тип | Комод |
| Висота | 118 см |
| Глибина | 40 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Венге темний |
| Ширина | 85 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 331 ₴


