Стелаж Тумба-3 Компаніт МГ-5
Стелаж виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Пенал можна використовувати як для дому, так і для офісу, зберігати папки зі звітами або використовувати для оформлення зони бібліотеки у вітальні.
Висота ― 1580 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14742 |
| Висота шафи | 158 см |
| Глибина шафи | 40 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Тип мебели | стелаж для документів |
| Фасади | ДСП |
| Колір | Бук |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 ₴



