
Комод Тумба 1 Компанит МГ 6 60х42х90 см Венге
2 557 ₴
- В наявності
- Код: 14770
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Тумба-1 Компаніт МГ-6
Комод виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм.
Розміри:
Довжина - 600 мм Ширина - 420 мм Висота - 900 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14770 |
| Тип | Комод |
| Висота | 90 см |
| Глибина | 42 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Венге |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 557 ₴


