
Стіл письмовий Компанит Лофт 3 120х50х72,8 см Венге темний
4 279 ₴
- В наявності
- Код: 14912
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл письмовий Лофт-3
Письмовий стіл Лофт-3 з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм, кромка ПВХ 0,5 мм., ніжки - метал.
Розміри:
Довжина ― 1200 мм Ширина ― 500 мм
Висота ― 728 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Колір | Венге темний |
| Ширина | 1200 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота | 728 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14912 |
| Додаткові характеристики | Є частиною модульного набору |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Доставка по г. Київ кур'єром нашого магазину. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Тип | Комп'ютерні столи |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 279 ₴


