
Комод Тумба 2 Компанит МГ 6 120х42х70 см Альба білий
4 233 ₴
- В наявності
- Код: 14994
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Тумба-2 Компаніт МГ-6
Комод виконаний з ламінованого ДСП, товщиною 16 мм.
Розміри:
Довжина ― 1200 мм Ширина ― 420 мм Висота ― 700 мм Меблі доставляються в розібраному вигляді у фабричній упаковці. У комплекті фурнітура для складання, схема виробу. Відчини для складання просвердлені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 14994 |
| Тип | Комод |
| Висота | 70 см |
| Глибина | 42 см |
| Доставка/Оплата | Термін постачання від 1 до 14 днів. Предоплата 10%. Доставка кур'єр по г. Київ. Інші міста Нова Пошта — перероблення 20% від вартості. Накладений платіж на залишок суми |
| Матеріал | Ламіноване ДСП |
| Країна-виробник Товару | Україна |
| Колір | Альба білий |
| Ширина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 233 ₴

