
Комод Тиса Мебель 107 Дуб сонома Білий 77x40x112 см
6 689 ₴
- В наявності
- Код: 9000107
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод 107 меблевої фабрики "Тіса Меблі" (Україна)
Матеріал ЛДСП
Ручки металеві
Направляючі телескопічні
Меблі доставляються в розібраному стані
Всі деталі засверлюються і размічаються на фабриці. Є інструкція по збірці. Є своя доставка по місту Київ. Також відправляємо "Новою Поштою"
Матеріал ЛДСП
Ручки металеві
Направляючі телескопічні
Меблі доставляються в розібраному стані
Всі деталі засверлюються і размічаються на фабриці. Є інструкція по збірці. Є своя доставка по місту Київ. Також відправляємо "Новою Поштою"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тиса меблі |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9000107 |
| Тип | Комод |
| Висота | 77 см |
| Глибина | 40 см |
| Кількість ящиків | 3 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |
| Колір | Дуб сонома + білий |
| Ширина | 112 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 689 ₴


