
Комод Тиса Мебель Модуль-123 Дуб сонома Графіт 63x40x90 см
5 650 ₴
- В наявності
- Код: 9000123
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод 123 меблевої фабрики "Тіса Меблі" (Украина)
Матеріал ЛДСП
Направляючі телескопічні
Меблі доставляються в разібраному стані
Всі деталі засверлюються і розмічаються на фабриці. Є інструкція по сборці. Є своя доставка по місту Київ. Також відправляєм новою поштою "Нова Пошта"
Матеріал ЛДСП
Направляючі телескопічні
Меблі доставляються в разібраному стані
Всі деталі засверлюються і розмічаються на фабриці. Є інструкція по сборці. Є своя доставка по місту Київ. Також відправляєм новою поштою "Нова Пошта"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тиса меблі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9000123 |
| Тип | Комод |
| Висота | 63 см |
| Глибина | 40 см |
| Кількість ящиків | 4 |
| Матеріал корпусу | Ламіноване ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламінована ДСП |
| Колір | Дуб сонома |
| Ширина | 90 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 650 ₴


