
Тумба офісна Тиса Мебель ТК-4 Горіх лісовий Зелений 62.7x40x35 см
4 200 ₴
- В наявності
- Код: 9001760
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба офісна ТК-4 меблевої фабрики "Тіса Меблі" (Україна)
Матеріал ЛДСП Ручки металеві
Меблі доставляють у розібраному вигляді
Всі деталі засвердлюються та розмічуються на фабриці. Є інструкція зі збирання. Є своя доставка містом Київ. Також відправляємо "Новою Поштою"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Тиса меблі |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9001760 |
| Висота | 62.7 см |
| Глибина | 40 см |
| Кількість ящиків | 4 |
| Конструкція | Прямі |
| Матеріал корпусу | Ламінована ДСП |
| Матеріал фасаду | Ламіноване ДСП |
| Призначення | Офісні |
| Тип | Офісна тумба |
| Встановлення | Мобільні |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴

