
Комод пеленальний Компаніт горіх екко
4 723,95 ₴
- В наявності
- Код: 412312
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод з роликовими ящиками це незамінний елемент корпусних меблів для кожного будинку, використовуються практично в кожній кімнаті. Є універсальним елементом меблів який використовується для зберігання білизни та інших домашніх речей. Впишеться в інтер'єр будь-якого приміщення за рахунок широкої палітри кольорів ДСП, в яких стіл виробляється.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Компаніт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 412312 |
| Тип | Комод |
| Висота | 93 см |
| Глибина | 51 см |
| Кількість ящиків | 4 |
| Колір | Горіх |
| Ширина | 85 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 723,95 ₴


