
Модульна картина на полотні з п'яти частин Блакитний лісовий водоспад 187x119 см (M5_XL_416)
3 698 ₴
- В наявності
- Код: M51_XL_416
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відтінок товару може відрізнятись від представленого на фото, залежно від налаштувань вашого екрана, а також умов освітлення приміщення. Загальний розмір картини вказаний з урахуванням 3см відстані між модулями. Складання : 100% ручна робота Натяжка: Галерейна, бічні частини картини зафарбовані Фарба: Пігментна, на водній основі, інтер'єрна Тканина : Полотно щільність 320 гр/м2 Підрамник: Хвойна порода, сосна, 38х18 мм Картину забороняється вішати в місцях з підвищеною вологістю або поруч із джерелами тепла. Не використовуйте хімічні засоби для очищення відбитків на полотні. За відсутності товару на головному складі продавець може попросити аванс у розмірі 99грн за картину.
Характеристики
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | M51_XL_416 |
| Тип | Картини |
| Висота | 119 см |
| Декорування | Принт |
| Кількість модулів | 5 |
| Матеріал | Полотно + Дерево |
| Розмір | 187 см x 119 см |
| Рекомендації щодо догляду | Сухе чищення |
| Тематика | Природа |
| Техніка виготовлення | Друк на полотні |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 187 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 698 ₴

