
Килимок для йоги та фітнесу (йога-мат) двосторонній пробковий Sveltus (SLTS-1303) 183х61х0,4 см
2 145 ₴
- Немає в наявності
- Код: SLTS-1303
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Високоякісний килимок для йоги (йога-мат) двосторонній пробковий від французького бренду Sveltus, 183х61х0,4 см. Ідеально підходить для занять йогою, пілатесом або релаксації. Приміщенні або на відкритому повітрі. Без фталатів і непритного запаху. Два роки гарантії від офіційного представника Sveltus в Україні. Ширина (см): 61.00 Щільність (кг/м3): 150.00 Товщина (см): 0.40 Вага (кг): 0.75 Колір: натуральний і бузковий Матеріал: пробка + ТЕП Гарантія: 2 РОКИ
Виробник: Sveltus (Франція фітнесу (Elastiband®) компанія Sveltus більше 30 років є одним зі світових лідерів у розробці та виробництві аксесуарів для спорту. Sveltus а тепер офіційно і в Україні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sveltus |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SLTS-1303 |
| Довжина: | 183 см |
| Доставка/Оплата | Термін відправлення замовлення: 1-2 дні |
| Матеріал | TPE |
| Тип товару | Мати та килимки |
| Товщина | 4 мм |
| Форма випуску | Без отворів |
| Ширина | 61 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 145 ₴




