Ноутбук Dell Latitude E5420 14 Intel Core i3 4 Гб 120 Гб Refurbished
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1599395870 |
| Вінчестер | 120 GB SSD |
| Графіка | Intel HD Graphic 3000 |
| Діагональ | 13.3" |
| Оперативна пам'ять | 4 GB DDR3 |
| Процесор | Intel Core i5-2520M: 2 ядра, 4 потоки; 2.5GHz |
| Роз'єми | 4xUSB 2.0, VGA, LAN (RJ-45), вихід для навушників / вхід для мікрофону |
| Стан | Refurbished |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 999 ₴






