Ноутбук HP EliteBook 8470p 14 Intel Core i5 8 Гб 320 Гб Refurbished
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1599395906 |
| Вага | 2.07 кг г |
| Графіка | Integrated Intel HD Graphics 4000, частота графической системы 650 MHz - 1.20 GHz |
| Оперативна пам'ять | 4 GB DDR3 |
| Порти | 2x USB 3.0, 2x USB 2.0, 1x eSATA, 2x Audio Ports, 1x LAN (RJ-45), 1x Com Port, 1x VGA, 1x DP, 1x Com Port (IEEE 1394), 1x Card Reader (SD, SDHC, SDXC) |
| Постійна пам'ять | 320 GB HDD |
| Процесор | Intel Core i5-3320M (2 (4) ядра по 2.6 — 3.3 GHz); Cache Memory 3 MB |
| Стан | Refurbished |
| Екран | 14" (1366х768) TN матовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 199 ₴





