Ноутбук Lenovo ThinkPad T540p 15,6 Intel Core i5 4 Гб 128 Гб Refurbished
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Тип накопичувача | SSD |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1599395967 |
| Вага | 2.9 кг г |
| Відеокарта | Intel® HD Graphics 4600 |
| Діагональ екрана | 15,6" |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Об'єм накопичувача | 120 ГБ SSD |
| Оперативна пам'ять | 8Гб |
| Порти введення-виведення | USB 3.0 х 2шт. / USB 2.0 х 2 шт. / VGA/miniDisplayPort/RJ-45 (LAN)/комбінований аудіопорт/кардридер |
| Процесор | Intel® Core™ i5-4200M (up to 3,10 GHz, 3 MB Cache, 4 потока) |
| Серія процесора | Intel Core i5 |
| Мережеві адаптери | Wi-Fi 802.11 b/g/n / Bluetooth 4.0 / Gigabit Ethernet |
| Стан | Refurbished |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 195 ₴






