Ноутбук Dell Latitude E5440 14 Intel Core i3 8 Гб 500 Гб Refurbished
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1599396004 |
| Батарея | Lithium-Ion не менше 1.5-2 години в режимі звичайного навантаження. |
| Вага | 2.3 кг г |
| Графіка | Integrated Intel HD Graphics 4400 |
| Екран | 14" (1366x768) TN LED матовий |
| Оперативна пам'ять | 8 GB DDR3 |
| Порти | 2x USB 3.0, 1x USB 2.0, 1x Audio Port Combo, LAN (RJ-45), HDMI, VGA, Card Reader (SD, SDHC, SDXC), Docking Station Interface |
| Постійна пам'ять | 500 GB HDD |
| Процесор | Intel Core i3-4030U (2 (4) ядра по 1.9 GHz); Cache Memory 3 MB |
| Стан | Refurbished |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 580 ₴






