Ноутбук Lenovo ThinkPad E585 15,6 AMD Ryzen 3 8 Гб 256 Гб Refurbished
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | AMD Ryzen 3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Адаптери | WLAN Intel a/c, Bluetooth® 4.1 |
| Артикул | 1599396102 |
| Вага | 2.1 кг г |
| Графічний адаптер | Інтегрований AMD Radeon RX Vega 10 Graphics |
| Дисплей | 15.6" Full HD (1920x1080) IPS |
| Оперативна пам'ять | 8 ГБ DDR4 2400MHz |
| Постійна пам'ять | 256 ГБ |
| Процесор | AMD® Ryzen™ 7 2700U Processor (4M Cache, up to 3.80 GHz) |
| Стан | Refurbished |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 585 ₴





