Ноутбук Dell Latitude E5550 15,6 Intel Core i5 8 Гб 256 Гб Refurbished
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Мультимедіа | |
| Веб-камера | Так |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1599396111 |
| Вага | 2.14 кг г |
| Графіка | інтегрована Intel HD Graphics 5500 |
| Оперативна пам'ять | 8 GB DDR3 |
| Порти | 3x USB 3.0, 1x HDMI, 1x VGA, 1x Ethernet, 1x Card Reader, 1x Audio |
| Постійна пам'ять | 256 GB SSD |
| Процесор | Intel Core i5-5200U (2 (4) ядра по 2.2 — 2.7 GHz), 3 MB Cache |
| Стан | Refurbished |
| Екран | 15.6" (1366х768) TN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 870 ₴






