Ноутбук Dell Latitude E5550 15,6 Intel Core i7 16 Гб 960 Гб Refurbished
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i7 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1599396121 |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 5500 |
| Жорсткий диск | 960 GB SSD |
| Пам'ять | 16 GB DDR3 |
| Процесор | Intel Core i7-5600U |
| Стан | Refurbished |
| Екран | 15.6" (1366x768) TN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 300 ₴






