Ноутбук Dell Latitude 5480 14 Intel Core i5 8 Гб 128 Гб Refurbished
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Тип | Ноутбук |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| 8GB DDR4 | SSD 128GB |
| Артикул | 1599396244 |
| Вага | 1.6 кг г |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 520 |
| Дисплей | 14" (1366x768) HD TN |
| Оперативна пам'ять | 8GB DDR4 |
| Процесор | Intel Core i5-6200U 2,3 -2,8 GHz |
| Роз’єми та порти | 3 x USB 3.0 (1 з підтримкою PowerShare)/1 x USB Type-C/VGA/HDMI/LAN (RJ-45)/комбінований аудіороз'єм для навушників/мікрофона/SD кардридер |
| Стан | Refurbished |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴







