Ноутбук Dell Latitude E5470 14 Intel Core i5 8 Гб 512 Гб Refurbished
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Колір | Чорний |
| Тип | Ноутбук |
| Користувальницькі характеристики | |
| SSD | 120 GB |
| Артикул | 1599396344 |
| Батарея | 16880 mWh |
| Відеокарта | Intel HD Graphics 520 1GB |
| Діагональ екрана | 14.0"(1920x1080) Full HD |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| ОЗП | GB/DDR4 2400 МГц |
| Процесор | Intel Core I5-6300U 2x2.4-3.0 GHz |
| Стан | Refurbished |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 999 ₴






