Сама автономна модель дермапенів Dr.Pen. A6s з вбудованим потужним акумулятором та LED-екраном. Це інноваційна новинка 2022 року, яка перевершила всі попередні моделі як за якістю збирання, так і ефективності.
Дана модель відрізняється стильним ергономічним дизайном, своєю автономією (оскільки апарат функціонує як від акумулятора так і від мережі), 6 швидкостями та новим типом 3D фіксації катриджів.
Особливості портативного дермапену A6s:
- 6 швидкостей зворотно-поступальних рухів голок.
- Частота мікропроколів 11000-18000 rpm.
- Змінні картриджі на 16 голок
- Вертикальне подання голок.
- Регульована довжина голок від 0,25 до 2,5 мм.
- У комплекті входить блок заряджання акумулятора.
- LED-дисплей.
- Висока щільність проколів.
- Функція пам'яті.
Переваги дермапену:
- Можливість обслуговувати відразу кілька клієнтів без підзарядки, оскільки в комплекті йде 2 потужні акумулятори. Тож це ідеальний варіант для салону. Якщо все ж таки Ви розрядили обидва акумулятори, тоді Ви зможете скористатися насадкою для роботи від мережі.
- Покращений тип баштового кріплення картриджів (у даній моделі використовуються три фіксатори). За рахунок такого оновлення відбувається менша вібрація.
- Крім того, дана модель має нові покращені голки в картриджах – 0,18 мм. Відповідно буде надано більш тонкі проколи.
- Можливість запропонувати своїм клієнтам найбільш потрібні процедури, результат яких буде помітний вже після першого застосування.
- Алюмінієвий корпус та протиковзне покриття.
- Використовуються стерильні катриджі із лазерним заточуванням.Висока щільність проколів, площа проникнення активних речовин у 8 разів більша, ніж після мезоролеру.
- Низька болючість процедури - підходить всім.
Робота портативного дермапену:
При включенні дермапена відбувається зворотно-поступальний рух голок, які розташовані строго вертикально до зони обробки. Завдяки такій техніці процедура повністю безболісна, з незначними ушкодженнями шкіри (відновлення настає протягом 24 годин).
Завдяки таким маніпуляціям:
- Підтягується та вирівнюється шкіра.
- Поліпшується колір обличчя.
- На клітинному рівні покращується обмін речовин.
- Зникають зморшки та рубці від постакне.
Що забезпечить фракційна мезотерапія:
- Поліпшить тонус шкіри.
- Зменшить глибину розтяжок.
- Згладить рубці після постакне.
- Згладить великі зморшки.
- Уповільнить в'янення шкіри.
- Позбавить плям після висипань.
- Поліпшить зростання волосся на голові.
Показання до застосування:
- Алопеція (облисіння).
- Вікові зміни – зменшення глибини зморшок.
- Гіперкератоз (середній механічний пілінг, дермабразія).
- Акне та широкі пори.
- Надлишкові жирові складки.
- Глибокі зморшки.
- Носогубні складки.
- Рубці та шрами, атрофічні рубці, постакне.
- Розтяжки на тілі, целлюліт.
- Гіперпігментація.
Застосування дермапену А6s:
- Спочатку необхідно визначитися з довжиною голки та швидкістю проколів (все регулюється в налаштуваннях на корпусі).
- Якщо використовуєте знеболювання, потрібний спеціальний крем для анестезії.Після цього дуже важливо провести демакіяж спеціальними засобами.
- Потім скористайтеся сироваткою, гелем чи коктейлем. Є можливість працювати по сухій шкірі.
- Обробіть шкіру апаратом. При довжині голки до 0.5 мм дермапен необхідно плавно переміщати масажними лініями. Вибираючи голки більшої довжини – режим штампу. Дуже важливо тримати голки перпендикулярно.
- Нанести на шкіру активну сироватку або мезококтейль.
- Потім слід нанести заспокійливу маску на 15-20 хвилин.
Протипоказання:
- Захворювання у зоні впливу: псоріаз, екзема, нейродерміт).
- Гострі гнійні запальні процеси.
- Злоякісні новоутворення.
- Захворювання крові.
- Гострі інфекційні захворювання.
- Вагітність.
- Тромбофлебіт.
- Погана згортання крові.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dr.Pen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | (403) |
| Тип | мезоролер — дермапен ( дермаштамп) |
| Гарантія | 6 місяців |
| Довжина наноігл | 0.25-2.5 мм |
| Заточення голок | лазерна |
| Кількість голок | 2 картриджі по 16 голок, 1 на 36 голок, 1 нано |
| Кількість проколів | 11000-18000 rpm |
| Кількість швидкостей | 6 швидкостей |
| Комплект постачання | дермапен, кейс для зберігання, два знімні акумулятори, насадка для роботи від мережі, чохол, USB-адаптер, USB-кабель, 2 змінні катриджі (2 картриджі по 16 голок, 1 на 36 голок, 1 нано) інструкція, подарункове паковання |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Матеріал наноігл | хірургічна сталь |
| Мoдель | A6S |
| Потужність акумулятора | 600 mAh |
| Область застосування | Очі |
| Особливості | автономність, наявність LCD-дисплея, два акумулятори, 3D-фіксатор картриджів |
| Живлення | від акумулятора та від мережі |
| Сертифікат | CE, lso 13485, FDA, RoHS |
| Система живлення | Акумулятор |
| Країна реєстрації бренда | USA |
| Тип прибора | Прилади для догляду за шкірою обличчя |
| Товщина наноігл | 0.18 мм |
| Форма голок | акупунктурна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴






