-14%

Комплект шезлонг Майями SDM 192х63 см + столик для шезлонга 47х47х35 см поліпропилен Капучино
3 490 ₴
2 990 ₴
- В наявності
- Код: hub_8j9mo5
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ці меблі можна встановити в пансіонаті, на пляжі, дачі, присадибній ділянці, біля басейну. Це зручність, якість та доступна ціна.
Основні характеристики шезлонгу:
Для виробництва шезлонгу використовується пластик високої міцності та зносостійкості – поліпропілен. Йому не страшні висока та низька температура повітря (від +40℃ до -20℃), опади у вигляді дощу, граду, снігу. Максимально допустиме навантаження – 120 кг. Такі пластикові меблі стійкі до більшості видів хімічних реагентів, надійні і прості у догляді. Пластик цієї групи не вигоряє на сонці, колір залишається насиченим протягом усього терміну експлуатації.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SDMO |
| Колір | Капучино |
| Матеріал | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 192 см |
| Ширина | 63 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | hub_8j9mo5 |
| Тип | Шезлонги |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса | Поліпропілен |
| Матеріал конструкції | Поліпропілен |
| Тип | Складной |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990 ₴

