
Міський рюкзак коттоновий Ucon Acrobatics 16L 319001205518 Сірий
2 154 ₴
- В наявності
- Код: 289045009
+380 (93) 681-20-64
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ucon Acrobatics |
| Вікова група | Доросла |
| Кишені | Фронтальний |
| Матеріал | Бавовна |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Міський |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 289045009 |
| Вага, г | 890 |
| Висота, см | 45 см |
| Глибина, см | 12 см |
| Кількість лямок | 1 |
| Об'єм, л | 16 |
| Ширина, см | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 154 ₴










