Розмір та склад "Підліткова постільна білизна COSAS": підковдра COSAS 155х215см - 1 шт, наволочка COSAS 50х70см - 1 шт, простирадло без гумки COSAS 155х240см - 1 шт. Матеріал з якого виготовлена дитяча постільна білизна COSAS – 100% органічна бавовна, країна походження Європа та Туреччина має сертифікат якості Oeko-Tex для здорового сну. Тканина для постільної білизни COSAS зберігає тепло, дає тілу можливість дихати, не викликає алергії, міцна та довговічна, добре переться та легко гладиться. Ніжна шкіра дитини контактує тільки з натуральними матеріалами, тому не викликає подразнення та запалення. Постіль для підлітків COSAS має гладку поверхню, що забезпечує максимально комфортний сон! Завдяки спеціальній технології постільна білизна COSAS не втрачає насиченості відтінків навіть після багаторічного використання. Постільна білизна для підлітків COSAS упакована у картонну коробку, також підійде на подарунок.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cosas |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | AnimalsColor_Rose_155 |
| Дизайн | З тваринним принтом |
| Доставка | Доставка 2-4 днi |
| Комплектація | Простирадло без гумки 155х240 см — 1 шт. Підковдра 155х215 см - 1 шт. Наволочка 50х70 см — 1 шт. |
| Матеріал | Ранфорс |
| Особливості | У подарунковій упаковці |
| Пакування | Фірмова упаковка COSAS |
| Розмір наволочки | 1 х 50х70 см |
| Розмір простирадла | 155 х 240 см |
| Розмір підковдри | 155 x 215 см |
| Склад | 100% органічна гіпоалергенна бавовна |
| Спальний розмір | Полуторні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 150 ₴









